Svečių namai "Lelija 52"

Svečių namai, vilos

  • Svečių namai "Lelija 52"
  • Svečių namai "Lelija 52"
  • Svečių namai "Lelija 52"
  • Svečių namai "Lelija 52"
  • Svečių namai "Lelija 52"

Kviečiame patogiai pailsėti svečių namuose, įsikūrusiuose ramioje gatvelėje Palangoje netoli jūros ir J. Basanavičiaus gatvės. Patirkite visavertį poilsį: nedideli jaukūs svečių namai su privačiu kiemeliu, kur galėsite praleisti vakarus, ant grotelių išsikepti vakarienę; už kelių šimtų metrų - Palangos centrinė gatvė, kurioje daugybė pramogų Jums, Jūsų vaikams ir draugams; ir aišku - Baltijos jūra, iki kurios tik kelios minutės pėsčiomis.

Svečių namai "Lelija 52" priima poilsiautojus visus metus. Jei neatostogavote vasarą, atvykite bet kuriuo metų laiku. Jei dar nematėte, koks gražus pajūris žiemą, šiemet būtinai tai padarykite.

Priimsime Jus į naujai įrengtus, šviesius kambarius, kurių mūsų svečių namuose yra 5. Išrinksime Jums kambarį, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir norus. Jei atvyksite su šeima (iki 6 asmenų), pasiūlysime Jums erdvų kambarį su visais patogumais: WC, dušo kabina, maža virtuvėle, televizoriumi, dideliu balkonu. Atvykusius su nedidele draugų kompanija, apgyvendinsime keliuose kambariuose, o jei atvyksite su antrąja puse, skirsime Jums romantiškąjį dvivietį!

Kaina: nuo 0 € iki 0 €

Kontaktinė informacija

Įkelti skelbimą nemokamai