Apartamentų, butų nuoma

 • Apartamentų nuoma Palangos mieste

  Apartamentų nuoma Palangos mieste

  Du patogūs atskiri apartamentai su visais patogumais ramioje miesto dalyje. Apartamentai išnuomojami ištisus metus. Remontas buvo padarytas 2008 metais.

 • Kambarių Nuoma pajūryje

  Kambarių Nuoma pajūryje

  Poilsis Palangoje, netoli jūros, nuomojami kambariai. Uždaras kiemas, saugi aplinka,vieta automobiliui. Jūsų pasirinkimui jaukūs, gerai įrengti triviečiai, dviviečiai ir vienviečiai kambariai.

 • Kambarių nuoma poilsiui Palangoje

  Kambarių nuoma poilsiui Palangoje

  3-4 vietų jaukūs kambariai nuosavame name, ramioje vietoje, netoli jūros. Kambariuose yra televizoriai. Virtuvė, dušas ir wc - bendro naudojimo. Didelis kiemas ir aikštelė mašinoms. Kaina sutartinė.

 • Dviejų kambarių butas Palangos centre

  Dviejų kambarių butas Palangos centre

  Išnuomojamas dviejų kambarių butas Palangos centre Valančiaus g. Svetainė - minkštas kampas + ištiesiamas fotelis, TV. Plastikiniai langai. Miegamasis - dvigulė lova. WC, dušas, virtuvė. Gali gyventi 5 asm. šeima.

 • Kambario nuoma Palangoje, Ganyklų g.

  Kambario nuoma Palangoje, Ganyklų g.

  Palangos miesto centre, adresu Ganyklų g.28, privačiame name poilsiui nuomojamas 30 kv.m. kambarys su dviem sofom - lovom. Yra atskira dušo kabina, tualetas, televizorius, šaldytuvas. Yra automobilio parkavimo vieta.

 • Kambarių nuoma Palangoje poilsiui prie jūros

  Kambarių nuoma Palangoje poilsiui prie jūros

  Pigiai išnuomojame kambarius poilsiui su visais patogumais: TV, WC, dušas, virtuve, internetas, balkonas, židinys, atskiras įėjimas, patalynė.

 • Kambarių nuoma Palangoje arti jūros ir centro

  Kambarių nuoma Palangoje arti jūros ir centro

  Palangoje ramioje vietoje netoli jūros ir centro išnuomojami 2, 3, 4, 5 vietų kambariai. Kambariai tvarkingi, su visais patogumais. Kieme yra vieta jūsų mašinai.

 • Kambariai su visais patogumais Palangoje

  Kambariai su visais patogumais Palangoje

  Išnuomojami du kambariai naujame name su visais patogumais. Vieta – tarp Šventosios ir Palangos, ypatingai jaukioje ir tylioje vietoje.

 • Kambarių nuoma Palangoje, Kąstyčio g.

  Kambarių nuoma Palangoje, Kąstyčio g.

  Palangoje,gyvenamajame name, išnuomojami naujai įrengti 2 pusantro kambario butai su virtuvėm.

 • Kambarių ir pirtelės nuoma Palangoje

  Kambarių ir pirtelės nuoma Palangoje

  Palangoje nuomojame 3 ir 1 kambario patalpas. Kambariai tvarkingai įrengti, su buitine technika, indais, patalyne. Galima nuoma pobūviams.

Puslapis 721
Įkelti skelbimą nemokamai