Apartamentų, butų nuoma

 • Kambarių nuoma Palangoje arti jūros

  Kambarių nuoma Palangoje arti jūros

  Puikiai sutvarkyti kambariai, visuose kambariuose yra wc, TV, šaldytuvai. Taip pat turime kambariu su atskirais dusais, bei dideliais balkonais. Virtuvėlė yra bendra.

 • Kambario nuoma Palangoje

  Kambario nuoma Palangoje

  Išnuomojamas kambarys su visais patogumais, individualus vonios kambarys, didelė terasa. Arti centras, iki jūros 5 minutės kelio, parkavimo vieta. Taip pat galime pasiūlyti dviviečius kambariukus. Maloniai lauksime.

 • Vieno kambario butas Palangoje

  Vieno kambario butas Palangoje

  Nuomojamas 1 kambario butas Sodu g., po remonto, su baldais ir buitine technika, kai kuriais indais, TV. Interneto nėra. Lova, spinta, skalbimo masina.

 • Tvarkingų kambarių nuoma Palangoje

  Tvarkingų kambarių nuoma Palangoje

  Palangoje išnuomojami tvarkingi kambariai. 600 m. iki jūros, 5min kelio iki miesto centro. Namas ramioje gatvėje, kieme yra rąstinė pavėsinė. Kambaryje 2 - 4 miegamos vietos.

 • Dviejų kambarių butas Palangoje

  Dviejų kambarių butas Palangoje

  Yra du televizoriai, kabeline TV, bevielis internetas, virtuve su visa buitine technika, indai maisto ruošimui ir stalo serviravimui, lygintuvas su lyginimo lenta, patalyne.

 • Kambario nuoma Palangoje, Vanagupėje

  Kambario nuoma Palangoje, Vanagupėje

  Nuomoju vieno kambario butą Palangoje, naujuose Vanagupės apartamentuose. Nauja virtuvės įranga, vonios kambarys, nauji baldai. Yra įstiklinta terasa, plastikiniai langai.

 • Kambarių nuoma Palangoje prie jūros

  Kambarių nuoma Palangoje prie jūros

  Išnuomojami 3 atskiri vieno kambario butai, 2-4 vietų.Visuose butuose yra buitine technika,TV,patalyne,indai,terasa,vieta masinai.šalia dvi maisto parduotuves.Iki jūros apie 7 min.kelio. Iki centro apie 10 min.

 • Namelio nuoma Palangoje

  Namelio nuoma Palangoje

  Namelis Palangos centre. 250 m iki jūros, šalia J.Basanavičiaus gatvės. Yra 2 jaukiai ir gražiai įrengti kambariai mansardoje su atskiru įėjimu.

 • Namelio nuoma Palangoje prie jūros

  Namelio nuoma Palangoje prie jūros

  Palangoje, ramioje gatvėje išnuomojamas rąstinis namelis su visais patogumais: virtuvė, 2 dušo kabinos, 2 WC, 2 patogūs miegamieji, balkonas, didelis pietų stalas, odinis minkštas kampas, terasa su krėslais, vieta automobiliui parkuoti.

 • Trijų kambarių butas Palangoje

  Trijų kambarių butas Palangoje

  Išnuomojamas tvarkingas, jaukus trijų kambarių butas ramioje, gražioje vietoje, Austėjos gatvė, Palanga.

Puslapis 622
Įkelti skelbimą nemokamai