Apartamentų, butų nuoma

 • Medinių namelių nuoma Palangoje

  Medinių namelių nuoma Palangoje

  Ramiam poilsiui Palangoje išnuomojami du mediniai nameliai su visais patogumais: tv, wc, dušai, mini virtuvės, terasos su lauko baldais, patalynė.

 • Apartamentai "Plukė"

  Apartamentai "Plukė"

  Atskiri apartamentai su visais patogumais kaip tik jums. Naujai pastatytame individualiame name, nuomojami apartamentai, žmonėms, mėgstantiems ramybę ir gryną orą, privatumą.

 • „Provincija“ poilsis Palangoje

  „Provincija“ poilsis Palangoje

  Arti jūros, Palangoje, ramioje vietoje, visus metus Jūsų laukia jaukūs ir erdvūs apartamentai, kuriuos siūlo Agnės namai „Provincija“. Mūsų kaimynai-paukščiai, pušynai, jūra ir tušti bei švarūs pliažai.

 • "Vanagupė" apartamentai Palangoje

  "Vanagupė" apartamentai Palangoje

  Tai nauji, erdvūs ir šviesūs 2 kambarių (54 m² ) apartamentai Palangoje, Vanagupės namuose. Šiuose nepriekaištingai įrengtuose apartamentuose su visa Jūsų poilsiui ir buičiai reikalingais baldais ir įranga puikiai gali ilsėtis 4-5 asmenys.

 • „Donvina“ apartamentai Palangoje

  „Donvina“ apartamentai Palangoje

  Dviviečiame ir šeimyniniame apartamentuose yra viskas, ko reikės Jūsų poilsiui: atskiri vonios kambariai su dušu ir WC, mini virtuvėlės su indais, mikrobangų krosnelės, TV, internetas, patalynė ir rankšluosčiai.

 • "Jūros apartamentai"

  "Jūros apartamentai"

  Senų pušų apsupty galėsite pasirinkti bet kuriuos iš 6 apartamentų, bet kuriame iš trijų aukštų – už lango melsvos jūros bangos, ar žalios pušų garbanos, o gal kieme bėgiojantys jūsų vaikai – gali būti jūsų pasirinkimo motyvai.

 • Apartamentai ramioje vietoje Palangoje

  Apartamentai ramioje vietoje Palangoje

  Nuomojami 2 kambarių apartamentai ramioje vietoje, tik 10 min. pėsčiomis iki jūros.

 • "Vila Verbena" Palangos pušyne

  "Vila Verbena" Palangos pušyne

  Mes įsikūrę atokiau nuo triukšmingo Palangos centro prie pat pušyno, Vanagupės gatvėje.Iki jūros 7 min. kelio gražiu pušyno taku. Netoli respublikinis reabilitacijos centras, „Lino“ baseinas, kavinė „Araratas“.

 • Apartamentų nuoma Palangoje

  Apartamentų nuoma Palangoje

  Palangos miesto centre išnuomojamas šiuolaikiškai įrengtas ir jaukus 2-jų kambarių butas. Nestandartinis išplanavimas: aukštos lubos, Velux stoglangiai, gražūs vaizdai pro langus. Buitinė, garso - vaizdo įranga, baldai, visi reikalingi įrankiai.

 • Kavinė - baras "Ronžės uostas"

  Kavinė - baras "Ronžės uostas"

  Antrajame kavinės aukšte įrengti erdvūs dviejų kambarių apartamentai su miegamaisiais ir svetainėmis, yra visi patogumai – mini virtuvės, televizoriai, dušai, vonios kambariuose – šildomos grindys.

Puslapis 321
Įkelti skelbimą nemokamai