Apartamentų, butų nuoma

 • Gero poilsio Palangoje dviejų kambarių bute

  Gero poilsio Palangoje dviejų kambarių bute

  Nuomojami naujai įrengti butai privačiame name. Dviejų kambarių butas, svetainė ir miegamasis. Kambariai su dvigulėmis lovomis, svetainėje esantis minkštasuolis transformuojasi į dvigulę lovą.

 • Medinių namelių nuoma Palangoje

  Medinių namelių nuoma Palangoje

  Ramiam poilsiui Palangoje išnuomojami du mediniai nameliai su visais patogumais: tv, wc, dušai, mini virtuvės, terasos su lauko baldais, patalynė.

 • Apartamentai "Plukė"

  Apartamentai "Plukė"

  Atskiri apartamentai su visais patogumais kaip tik jums. Naujai pastatytame individualiame name, nuomojami apartamentai, žmonėms, mėgstantiems ramybę ir gryną orą, privatumą.

 • „Provincija“ poilsis Palangoje

  „Provincija“ poilsis Palangoje

  Arti jūros, Palangoje, ramioje vietoje, visus metus Jūsų laukia jaukūs ir erdvūs apartamentai, kuriuos siūlo Agnės namai „Provincija“. Mūsų kaimynai-paukščiai, pušynai, jūra ir tušti bei švarūs pliažai.

 • "Vanagupė" apartamentai Palangoje

  "Vanagupė" apartamentai Palangoje

  Tai nauji, erdvūs ir šviesūs 2 kambarių (54 m² ) apartamentai Palangoje, Vanagupės namuose. Šiuose nepriekaištingai įrengtuose apartamentuose su visa Jūsų poilsiui ir buičiai reikalingais baldais ir įranga puikiai gali ilsėtis 4-5 asmenys.

 • „Donvina“ apartamentai Palangoje

  „Donvina“ apartamentai Palangoje

  Dviviečiame ir šeimyniniame apartamentuose yra viskas, ko reikės Jūsų poilsiui: atskiri vonios kambariai su dušu ir WC, mini virtuvėlės su indais, mikrobangų krosnelės, TV, internetas, patalynė ir rankšluosčiai.

 • "Jūros apartamentai"

  "Jūros apartamentai"

  Senų pušų apsupty galėsite pasirinkti bet kuriuos iš 6 apartamentų, bet kuriame iš trijų aukštų – už lango melsvos jūros bangos, ar žalios pušų garbanos, o gal kieme bėgiojantys jūsų vaikai – gali būti jūsų pasirinkimo motyvai.

 • Apartamentai ramioje vietoje Palangoje

  Apartamentai ramioje vietoje Palangoje

  Nuomojami 2 kambarių apartamentai ramioje vietoje, tik 10 min. pėsčiomis iki jūros.

 • "Vila Verbena" Palangos pušyne

  "Vila Verbena" Palangos pušyne

  Mes įsikūrę atokiau nuo triukšmingo Palangos centro prie pat pušyno, Vanagupės gatvėje.Iki jūros 7 min. kelio gražiu pušyno taku. Netoli respublikinis reabilitacijos centras, „Lino“ baseinas, kavinė „Araratas“.

 • Apartamentų nuoma Palangoje

  Apartamentų nuoma Palangoje

  Palangos miesto centre išnuomojamas šiuolaikiškai įrengtas ir jaukus 2-jų kambarių butas. Nestandartinis išplanavimas: aukštos lubos, Velux stoglangiai, gražūs vaizdai pro langus. Buitinė, garso - vaizdo įranga, baldai, visi reikalingi įrankiai.

Puslapis 322
Įkelti skelbimą nemokamai