5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui

Apgyvendinimas Nidoje

  • 5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui
  • 5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui
  • 5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui
  • 5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui
  • 5 žvaigzdučių apartamentai poilsiui
Fachverkino stiliaus dviejų aukštų poilsio apartamentai Purvynės g. 51-25 Nidoje šalia pušyno. Stilingai įrengta poilsio vieta yra tik50m iki Kuršių marių kranto.

Ramioje Nidos kurorto dalyje, Purvynės g., netoli Kuršių marių, prie pušyno nuomojamas naujai įrengtas butas per du lygius. Iki Kuršių marių tėra apie 50 metrų. Iki centro apie 15 min. keliu pamariu pėsčiomis, iki Baltijos jūros apie 2000 m keliu (o tiesai per pušyną daug arčiau). Netoli yra kavinė.

Butas (2+2+1 miegamos vietos – 40 kv. m) yra antrame ir trečiame aukštuose (vienoje erdvėje, antras aukštas - antresolinis). Pirmame aukšte erdvus prieškambaris su spintomis, kambaryje yra minkštų baldų komplektas su sofa-lova, palydovine TV, langai per visą sieną (yra tinklelis nuo odų). Virtuvės erdvėje yra šaldytuvas, viryklė, mikrobangų krosnelė, arbatinukas, indai ir kiti reikmenys. Iš prieškambario patenkate į atskirą higienos kambarį, kuriame dušo kabina, praustuvė, automatinė skalbimo mašina, WC. Antrame buto aukšte dvigulė lova ir fotelis-lova, yra spinta ir lentynos daiktams ir rūbams susidėti, o miegant galėsite gėrėtis žvaigždėtu dangumi pro lubose įrengtus stoglangius. Šalia buto lauke yra poilsio vietos (lauko terasos) su lauko baldais, kur galima išsikepti gardų kepsnį ant grotelių (yra šašlykinė) ir pasitikti pirmus saulės spindulius prie aromatingos kavos puodelio. Norintiems sportuoti – kiemelyje įrengti teniso kortai. SPA kompleksas (turkiška pirtis, baseinas, džiakuzi).

PATI PUIKIAUSIA VIETA POILSIUI IR SPORTUI!!!

Pilnai aprūpiname patalynės komplektais ir rankšluosčiais.

Šalia kotedžo yra vietos Jūsų automobiliams parkuoti.

Kaina: nuo 0 € iki 0 €

Kontaktinė informacija

Įkelti skelbimą nemokamai